Worek medali zawodników KS Taekyon na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

2014-10-09

W  tym czasie kiedy Aleksander Dobrzeniecki i Damian Słupecki toczyli swoje pojedynki na Mistrzostwach Europy w Insbrucku (26-28 września 2014 r.), młodsi zawodnicy KS Taekyon startowali na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W finale imprezy wystartowało 13 zawodników i zawodniczek KS Taekyon. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: poomse (układy formalne), konkurencje sprawnościowe i walka sportowa. Najlepsze wyniki zdobyli Arek Wysocki - złoto w konkurencji walki sportowej i Krzysztof Klasiński - złoto w walce i srebro w konkurencjach sprawnościowych. Patryk Mazurowski zdobył srebro w walkach i brąz w konkurencjach sprawnościowych, Sebastian Stachowicz brąz w walkach, Jan Krankowski srebro w walkach, Jakub Witkowski srebro w walkach, Bartosz Duszyński brąz w walkach i srebro w układach formalnych, Jakub Górzyński srebro w walkach, Iga Zygmuntowicz srebro w walkach. Trzynastoosobowa ekipa zdobyła 12 medali.