Paweł Przybojewski wicemistrzem Polski! - 7-9.10.2016 r.

2016-10-18

Paweł Przybojewski - na VI Mistrzostwach Polski Juniorów w Trójboju Siłowym zajął 2. pozycję w kat. junior do lat 18, 7-9.10.2016 r.
Paweł Przybojewski - na VI Mistrzostwach Polski Juniorów w Trójboju Siłowym zajął 2. pozycję w kat. junior do lat 18, 7-9.10.2016 r.

W dniach 7-9 października 2016 r. Warszawa była gospodarzem VI Mistrzostw Polski Juniorów w Trójboju Siłowym. Na pomostach Mistrzostw walkę o najcenniejsze medale stoczyło ponad 200 osób rywalizujących w kategorii kobiet i mężczyzn w poszczególnych przedziałach wiekowych, zaczynając od juniora, a kończąc na seniorach i weteranach.

Na zawodach tych nie mogło zabraknąć naszego zawodnika Pawła Przybojewskiego, rywalizującego w kategorii junior do lat 18. W wadze do 93 kg zajął wysokie II miejsce wynikiem 582,5 kg. Na wynik ten składały się następujące boje: przysiad ze sztangą - 215 kg, wyciskanie sztangi leżąc - 122,5 kg, martwy ciąg - 245 kg. Paweł jednocześnie zapewnił sobie miejsce na start w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w marcu przyszłego roku w Danii.