Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwondo Olimpijskim z udziałem KS Taekyon Sierpc - 25.11.2017 r.

2017-12-08

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwondo Olimpijskim, 25.11.2017 r.
Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Taekwondo Olimpijskim, 25.11.2017 r.

Stacja Sierpc. Dwa przypadkowe zdjęcia, zbliżone ujęcia, ale jak inne...

W dniu 25 listopada 2017 r. zawodnicy KS Taekyon uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Taekwondo Olimpijskim.

Zawody były rozgrywane w kategorii dzieci i młodzików. Nasi zawodnicy startowali jedynie w kategorii młodzików. Turniej miał charakter międzynarodowy z uwagi na start zawodników z Białorusi. 6-osobowa reprezentacja naszego Klubu składała się z 3 dziewczyn: Karoliny Gadzińskiej, Kamili Osieckiej i Zuzanny Okońskiej, oraz 3 chłopców: Konrada Nowickiego, Patryka Stachowicza i Antoniego Szymańskiego.

Patryk i Konrad już od kilku lat startują w zawodach i tym razem także nie zawiedli. Konrad wywalczył medal srebrny w kat. do 45 kg po dwóch wygranych walkach, ulegając jedynie w finale. Patryk zdobył medal brązowy, wygrywając walkę eliminacyjną, przegrywając półfinał i zdecydowanie wygrywając bezpośredni pojedynek o 3 miejsce.

Dla pozostałych zawodników był to debiut w rywalizacji w walce sportowej. Najlepiej z pozostałej czwórki spisali się: Zuzanna Okońska i Antoni Szymański. Oboje wywalczyli srebrne medale w swoich kategoriach wagowych.